18 Липня 2018 | 667

«Міськтепловоденергія»: «Хлорний колапс» Кам’янцю не загрожує

Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» запевняє, що у Кам’янці-Подільському не буде «хлорного колапсу».

Як повідомили у прес-службі КП, альтернативи рідкому хлору не мають навіть міста-мільйонники. Утім мешканцям Кам’янця-Подільського хвилюватися нічого.

«Міськтепловоденергія» вже більше 10 років не використовує рідкий хлор.  Починаючи з 2007 року знезараження води на насосній станції другого підйому Дністровського водогону проводять виключно за допомогою гіпохлориту натрію власного виробництва.

На сьогодні гіпохлорит натрію – один з найбільш ефективних і швидкодіючих дезінфікуючих агентів, що мають широкий спектр дії проти усіх відомих у даний час мікроорганізмів. Виробництво гіпохлориту натрію проводиться за допомогою спеціальних гідролізних установок зі звичайної кухонної солі. На комунальному підприємстві «Міськтепловоденергія» працює чотири гідролізних установки потужністю 600 літрів гіпохлориту на годину. Такі об’єми повністю задовольняють потреби міста, тож дозволяють повністю відмовитися від використання хлору для знезараження питної води», – йдеться у повідомленні.

Крім того, підприємство нагадує, що має власну акредитовану лабораторію, яка цілодобово контролює показники якості питної води.

«Підприємство у повній мірі забезпечене усіма необхідними речовинами для очистки води. Тож навіть на сюрпризи природи, що разом із рясними зливами принесла паводки на річці Дністер, КП «Міськтепловоденергія» готове за будь-яких обставин забезпечити належну якість питної води у Кам’янці-Подільському. Окрім того, завдяки власному виробництву, на сьогодні підприємство має можливість не лише використовувати гіпохлорит для потреб міста, а й реалізувати близько 100 тон на місяць для потреб інших водоканалів», – резюмували у «Міськтепловоденергії».

Раніше ЗМІ повідомляли, що вже наступного тижня низка міст України може опинитися без водопостачання у зв’язку з зупинкою заводу «Дніпроазот», який єдиний в державі випускав рідкий хлор для знезараження питної води.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама