4 Липня 2017 | 1945

Конюшенко-старший став «Почесним громадянином Кам’янця-Подільського»

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради сьогодні проголосували за присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» відомому забудовнику Олександру Конюшенко.

Директора багатопрофільного виробничого товариства з обмеженою відповідальністю «Рокор» нагородили «за багаторічну сумлінну працю, плідну благодійну і громадську діяльність та вагомий внесок у розвиток будівельної галузі міста».

Низка депутатів перед голосуванням вирішили подякувати Конюшенку-старшому.

Голова фракції «За конкретні справи» Володимир Костинюк подякував за «розвиток дитячо-юнацького спорту в Кам’янці», Олександр Бабчинський (БПП) за виробництво якісної плитки та надання спецтехніки департаменту ЖКГ, Михайло Сімашкевич за допомогу в ремонті доріг та «директорські перехрестя».

«Я думаю, в залі немає такої людини, яка б не проголосувала сьогодні «за» нагородження», – впевнено заявив представник «Батьківщини» Микола Розбам.

Загалом, за присвоєння Конюшенку звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» проголосували 26 із 27 присутніх депутатів.

Варто зазначити, що син Олександра Конюшенка Андрій є депутатом Кам’янець-Подільської міської ради від партії «За конкретні справи».

Фото: Олександр Конюшенко з сином Андрієм, автор: газета «Ключ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: