7 Листопада 2018 | 2713

Конкурс з пасажирських перевезень: що зміниться у Кам’янці-Подільському

3 листопада відбувся  конкурс з перевезення пасажирів, на якому визначалися  хто ж буде обслуговувати автобусні маршрути у Кам’янці-Подільському наступні 5 років.

Як повідомили у мерії, на конкурс зареєстровано рекордну кількість  учасників – 394 ( на 208 місць).  Засідання конкурсної комісії відбувалось у сесійному залі за присутності  учасників, запрошених депутатів міської ради, керівників громадських організацій, представників ЗМІ. Конкурс транслювався в режимі онлайн.

  • За результатами конкурсу додатково сформовано новий маршрут №8 «ЗОШ № 12 –міська поліклініка» який проходитиме по вул.Крипякевича-оптовий ринок-центральний ринок-залізничний вокзал-вул.Північна-вул.Огієнка-міська поліклініка». Маршрут з’єднує 5 шкіл. Тут працюватиме 12 автобусів.
  • Маршрут №1 «Підзамче-Мікрорайон Жовтневий» також додатково отримав ще 2 автомобілі. В часи «пік» тут буде організовано експрес «Підзамче-Старе місто- ринок»
  • Маршрут №7 відтепер офіційно продовжено «Старе місто-залізничний вокзал-Епіцентр». Додано ще 3 маршрутні автобуси.
  • Маршрут №10 «Руські фільварки-Жовтневий» додатково отримав  4 автомобілі.
  • Маршрут №15 «Голосківське шоссе-Пологовий будинок» збільшено кількість на 7 автомобілів. На цьому маршруті найбільша кількість заяв: на 15 місць претендувало 60 учасників.

У міськраді додали, що за результатами конкурсу є два невдоволені перевізники: в одному випадку- вимоги  Постанови КМУ про порядок проведення конкурсу визначає нарахування 15 балів за створення матеріальної бази,  але ще відсутній державний ліцензійний реєстр згідно якого нараховуються  бали. В іншому випадку технічна процедурна помилка.

Варто зазначити, що 6 листопада депутати міськради створили тимчасову комісію з контролю за дотриманням вимог умов конкурсу та правил пасажирських перевезень перевізниками міста.

За новими договорами перевізники почнуть працювати на маршрутах з 24 грудня поточного року.

До цього часу автобуси повинні бути обладнані системою GPS, звуковим супроводом оголошення зупинок, трафаретами.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

61
12

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: