11 Вересня 2017 | 321

Конкурс громадських ініціатив в Кам’янці: стали відомі переможці

Конкурсна комісія Кам’янець-Подільської міськради визначила переможців конкурсу програм, розроблених інститутами громадянського суспільства і для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок міського бюджету.

Так, з чотирьох запропонованих програм члени комісії вирішили профінансувати три проекти:

– Фестиваль Кам’янець-Подільського молодіжного кіно «Бруківка», керівник – Андрій Заєць, ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» (460 балів).

– «ІІІ Всеукраїнський культурний форум «Кам’яний острів», керівник – Тетяна Сметанюк, ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів» (448 балів).

– «Комунікаційна платформа «Клуб ініціативної молоді», керівник –
Максим Ільчишин, ГО «Асоціація юристів м. Кам’янець-Подільського». (430 балів).

Пропозиція Олексія Ткачука з ГО «Федерація екстремальних видів спорту та активного відпочинку», який запропонував проект «Рекорд України та світу «Найдовший стрибок на мотузці з повітряної кулі» набрав найменшу кількість голосів (420 балів).

«Тож зважаючи на суму коштів, яка необхідна для виконання програми, з міського бюджету вдасться профінансувати перших три ідеї. Отож чекаємо на втілення їх у життя вже цього року», – резюмували у прес-службі міськради.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама