4 Червня 2020 | 9609

Карантин без маски, але з кавою: що Зеленський робив у Кам’янці (фотозвіт)

У четвер, 4 червня, президент України Володимир Зеленський відвідав Кам’янець-Подільський в рамках робочої поїздки Хмельниччиною.

Після того як гелікоптер Зеленського приземлився в аеропорту села Кам’янка, його кортеж прослідував до Старого міста.

Супроводжували главу держави представники його Офісу, міський голова Михайло Сімашкевич, голова Хмельницької ОДА та чиновники облдержадміністрації та РДА.

Біля Ратуші президента зустрічали представники культурної сфери Кам’янця-Подільського, які презентували знакові для міста фестивалі.

Проте біля цих об’єктів президент майже не затримався.

А от кави випив залюбки.

Щільне коло охорони м’яко усувало перехожих зі шляху гаранта та нагадувало усім про необхідність захисних масок.

Щоправда, сам Зеленський зі свитою під час пішої прогулянки та робочої наради у фортеці декілька разів знімав свою медичну маску, попри те, що в Кам’янці більше сотні хворих на коронавірус.

Зазначимо, що кільком кам’янчанам таки вдавалось підійти до Зеленського ближче: хтось висловлював наболілі проблеми, хтось передавав Зеленському звернення та побажання.

З площі Польський ринок президент попрямував до музею мініатюр «Замки України».

Журналістам Vdalo.info вдалось поставити Зеленському запитання, хоча ЗМІ з Кам’янця та Хмельницького не були акредитовані для цієї зустрічі, окрім телеканалів.

На запитання, що справило на президента найбільш позитивне враження під час відвідин Хмельниччини, Володимир Зеленський зазначив, що зранку мав змогу побігати у Хмельницькому навколо озера.

Дуже гарне місце. Там було дуже чисто, видно, що прибирають, намагаються створити для людей привабливу зону відпочинку, – сказав президент. Про Кам’янець він не згадав.

На запитання, що стало його найбільшим розчаруванням в області, Володимир Зеленський сказав, що дороги, як і по всій Україні.

Після цього Зеленський разом з охороною та чиновниками, які супроводжували його під час поїздки,попрямував до фортеці, де зустрівся з представниками туристичного бізнесу.

Глава Офісу президента Андрій Єрмак (ліворуч) зі своїм заступником Кирилом Тимошенком

Для кортежу президента дороги не перекривали, але в’їзд до фортеці був закритий через ремонт муру, який розпочали саме в день приїзду глави держави.

При вході у фортецю відвідувачів зустрічав медперсонал.

Також президенту показали, як у давнину готували бограч та хліб.

Серед представників Кам’янця-Подільського під час наради журналісти Vdalo.info помітили директорів готелю «7 Днів» та «Гала готель».

Попри те, що робоча зустріч тривала під відкритим небом, усіх відвідувачів фортеці відтіснила охорона.  Чиновники кам’янецької мерії та РДА також не брали участі у нараді.

По завершенню заходу Зеленський з командою пообідали в одному із кам’янецьких закладів та попрямували на гелікоптері у Хмельницький.

Далі – літак на Київ.

Читайте також:

Фото і текст: Євгенія Соловська, Дмитро Шеремета
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте візит президента до Кам'янця-Подільського?

142
52

Поділитися з друзями:

реклама