4 Квітня 2018 | 670

Кам’янецькі судді не вірять у справедливість звинувачення їхнього колеги в хабарництві

На сайті Кам’янець-Подільського міськрайонного суду з’явилося повідомлення, в якому викладається офіційна позиція щодо затримання працівника апарату суду.

Нагадаємо, 31 березня військовий прокурор Олег Сенюк повідомив, що Секретар судового засідання Кам’янець-Подільського міськрайонного суду попався на хабарі у 1000 доларів.

За обумовлену суму підозрюваний мав посприяти у закритті суддею цього ж суду адмінпротоколу за ст. 130 КУпАП України (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння…).

У суді не вірять у цю версію.

«При цьому, також вважаємо за необхідне повідомити, що за наявній адміністрації суду інформації, справа про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 44 КУпАП, щодо зазначеного громадянина С., станом на 30 березня 2018 року уже декілька днів, як була розглянута  Кам’янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області, громадянина С. було визнано винуватим у вчинені даного правопорушення  із накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу.

Із врахуванням викладеного вище та зважаючи на вид та розміри адміністративних стягнень, передбачених ч. 1 ст. 44 КУпАП, у працівників Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області виникають сумніви в нібито отриманні від громадянина С. працівником суду грошових коштів у  сумі 1000 доларів США за сприяння в позитивному результаті розгляду вищезазначеної справи про адміністративне правопорушення.

Сподіваємось на об’єктивність та неупередженість працівників правоохоронних органів при дачі оцінки фактів описаних вище», − зазначено в офіційному повідомленні.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
11

Поділитися з друзями:

реклама