15 Грудня 2020 | 3843

Кам’янець-Подільська ОТГ: хто може стати старостами

Сьогодні, 15 грудня, міський голова Кам’янця Михайло Посітко представив депутатам та громадськості кандидатів на посаду старост Кам’янець-Подільської ОТГ.

Так, старостою сіл Довжок, Зіньківці та Нагоряни Посітко рекомендує призначити чинного депутата від ВО Свобода Дмитра Дідика.

Міський голова пообіцяв, що у разі обрання Дідика на посаду, він складе депутатський мандат.

На посаду старости сіл Рихта та Лисківці претендує Віталій Шептяк, а старостою Острівчан, Ходоровців та Княгинина може стати екссільський голова Анатолій Костюк.

Четвертим кандидатом на посаду старости сіл Колибаївка, Смотрич, Чагарівка та Вільховець став Руслан Рябий, який з 2010 року був сільським головою Довжка.

Варто зазначити, що цю кандидатуру розкритикувала депутатка від ВО Свобода Анна Слинчук , яка працює в амбулаторії на Довжку.  За її словами, “мешканці Довжка з полегшенням зітхнули”, коли каденція Рябого завершилася. Слинчук додала, що категорично не підтримає кандидатуру Рябого під час голосування на сесії міськради.

Варто також нагадати, що рік тому правоохоронці затримала Руслана Рябого за підозрою у хабарництві, проте справа розвалюється у суді.

Вищевказані кадрові призначення можуть схвалити депутати Кам’янець-Подільської міської ради під час 2 сесії 16 грудня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
45

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: