15 Листопада 2016 | 170

Кам’янецькі депутати виділили 100 тисяч на придбання стоматологічної установки

Сьогодні під час 21 сесії Кам’янець-Подільської міської ради депутати виділили 100 тисяч гривень на збільшення статутного капіталу КП «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» . Кошти мають витратити на закупівлю сучасної стоматологічної установки.

Щоправда, не всі депутати підтримували цю ідею. Так, член фракції «За конкретні справи» Олександр Чинчик заявив, що обладнання в стоматполіклініці нічим не поступається приватним клінікам. Натомість дані кошти він пропонував спрямувати на ремонт даху в житловому будинку по вулиці Укмергейській, 18. Депутата також підтримав його колега Василь Гаврилюк: очільник міського осередку партії «Рідне місто» вважав, що 100 тисяч краще виділити на обладнання для пральні у міській лікарні.

«Ми не можемо повноцінно конкурувати з приватними клініками, адже варто оновлювати медичне обладнання. Треба підтримати розвиток стоматологічної поліклініки, а не топити її», – відповів начальник управління охорони здоров’я Кам’янець-Подільської міської ради Юрій Пливанюк.

Зрештою, депутати таки перейшли до голосування: «За» – 20, «Проти» – 0, «Утрималось» – 8, «Не голосував» – 1.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама