17 Січня 2017 | 521

Е-квиток запровадять у громадському транспорті

17 січня Верховна Рада прийняла Закон, який дозволить українцям платити за проїзд у громадському транспорті, користуючись новою автоматизованою системою. Першою її протестують львів’яни.

Порядок проїзду і його оплати, права та обов’язки пасажирів, а також взаємовідносини перевізників і пасажирів під час надання транспортних послуг визначатимуться органами місцевого самоврядування.

Переваги е-квитка для безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті:

  • він дає можливість обліковувати реальну чисельність пасажирів у громадському транспорті, зокрема пільговиків;
  • він сприятиме ефективному плануванню маршрутів громадського транспорту та підвищить ефективність використання коштів місцевих бюджетів;
  • його прийняття є одним з кроків до монетизації пільги на проїзд.

Передбачається, що великих витрат на інфраструктуру й модернізацію міського транспорту не потрібно. На зупинках та у салонах транспортного засобу необхідно лише наклеїти стікери з QR-кодом.

Що стосується вартості запровадження електронного квитка, Львів отримає на це 10 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції та розвитку. У Вінниці проект оцінили у 8 мільйонів євро.

Зазначимо, що Кам’янець-Подільський також був серед міст, які підтримали запровадження е-квитка. Крім нашого міста, законопроект № 4121  підтримали  Вінниця, Київ, Харків, Львів, Тернопіль, Одеса, Чернігів, Краматорськ та Біла Церква.

15965167_10211729184683840_81717228969172425_n (1)

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: