29 Березня 2020 | 13026

ЗМІ: другий чоловік, хворий на коронавірус на Хмельниччині, – нардеп

Вчора, 28 березня, стало відомо про ще один випадок зараження COVID-19 та одну підозру. Ця інформація була озвучена пресслужбою Хмельницької міської ради станом на 22 годину.

Про перший підтверджений випадок відомо, що це молода жінка, яка проживає у Хмельницькому. Про другий випадок відомо, що це 40-річний чоловік.

Кореспонденту УНІАН головна лікарка Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна зазначила, що стан хворого середньої важкості.

Це місцевий мешканець, був у Києві. Стан у нього середньої важкості, є пневмонія. Зараз він перебуває у реанімаційному боксі, – повідомила Оксана Піддубна. Вона додала, що за останній час цей чоловік не виїжджав за межі України.

Однак, як підтвердили журналістам видання «Є» два незалежних одне від одного джерела, цим чоловіком є народний депутат. Однак прізвище редакція не має права називати згідно із Законом «Про захист персональних даних». Хіба що сам депутат про це повідомить публічно.

ОНОВЛЕНО

Стало офіційно відомо, що нардеп з Хмельниччини, який захворів на коронавірус – це Володимир  Ватрас, член фракції “Слуга Народу”.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: