28 Березня 2020 | 27483

Перший випадок Covid-19 на Хмельниччині: що відомо про інфіковану 29-річну жінку

Напередодні у 29-річної хмельничанки виявили коронавірус. Захворювання було підтверджено в лабораторії у Києві. Лише після цього було повідомлено про те, що у Хмельницькому зафіксовано перший випадок.

Як повідомляє видання Всім, тестування проводили і на ампліфікаторі у Хмельницькому. Він показав позитивний результат ще вранці 27 березня. Та розголошувати це, як повідомив голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет, не могли, допоки не отримали підтвердження із Києва.

Щодо жінки, у якої виявили коронавірус, то відомо, що вона приїхала із Австрії та Угорщини. Вона була за кордоном уже в період карантину – 15-16 березня. Це була туристична подорож. Під час поїздки вона контактувала із 11 особами. Усі вони були встановлені. Також відомі всі, хто їхав із нею в потязі, зазначив Габінет.

Хмельничанка працює на виробництві у місті. Яке саме, де воно знаходиться, а також мікрорайон, в якому проживає дівчина, не називають задля уникнення конфліктних ситуацій і унеможливлення зайвої паніки. Контактувала хмельничанка також із своїм батьком.

Під час брифінгу Габінет зазначив, що тато жінки зараз перебуває на ізоляції в одному із сіл області. Там він доглядає за своїм 80-річним батьком. Село, в якому проживає батько, має населення близько 700 осіб. Там будуть визначені всі особи, які контактували із чоловіком, і оглянуті медиками. Також буде проведена дезінфекція.

Стан дівчини оцінюють, як стабільний. Про це ще вчора розповідали головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Коли вона поступала, то вона була такою, яка не потребує госпіталізації. Вона така, що може лікуватися вдома, у неї немає пневмонії. Ми їй призначили обстеження, але не думали, що у неї буде коронавірус. Ті, що ми їх підозрювали більше, з пневмоніями, у них результат від’ємний, – сказала лікарка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: