11 Грудня 2018 | 791

Департамент ЖКГ викупив частину демонтованої бруківки з вулиці Північної

Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради викупив частину демонтованої бруківки з вулиці Північної.

Відповідне повідомлення розміщене у системі публічних електронних закупівель ProZorro.

Зазначається, що за 2294 м2 бруківки профільний департамент заплатив приватному підприємству ВКФ «Будмонтажсервіс», яке ремонтувало вулицю Північну, 198 тисяч 940 гривень.

Таким чином у власність міста перейде 1504 м2 бруківки розміром 100*100 мм та 790 «квадратів» бруківки розміром 160*160 мм.

Директор департаменту ЖКГ Олександр Бабчинський заявив в коментарі Vdalo.info, що долю бруківки депутати визначать вже наступного року.

У планах, куди можна «постелити» бруківку – Старе місто: вул. Зарванська, Довга, Вірменська площа. Але це вже вирішуватимуть депутати на сесії міської ради. Наразі бруківка буде знаходитися на зберіганні, – зазначив очільник профільного департаменту.

Також Бабчинський визнав, що у підрядника ще залишилася бруківка, її можуть викупити вже у 2019 році.

Нагадаємо, наприкінці липня заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій запевняв Vdalo.info, що мерія вже домовилася з «Будмонтажсервісом», щоб викупити бруківку «за низькою ціною».

Ця бруківка не представляє історичної цінності, тому її вартість буде невисокою. Після експертної оцінки ми викупимо її та плануємо «постелити» у Старому місті, – додав профільний заступник міського голови.

Бабій припускав, що Служба автодоріг оцінить вартість близько 6 тис. м2 бруківки до кінця серпня.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
5

Поділитися з друзями:

реклама