30 Липня 2018 | 2694

Бруківку з вулиці Північної забере підрядник: кам’янецька мерія обіцяє її викупити

Бруківка, яка розташовувалася по вулиці Північній у Кам’янці-Подільському, має відійти фірмі, яка проводить ремонті роботи на дорозі. Проте в мерії обіцяють викупити її «за низькою ціною».

Про це в коментарі Vdalo.info повідомив заступник мера Кам’янця Сергій Бабій.

Дорога по Північній належить державі, тендер провела держава. Згідно тендерних умов, і бруківку, і все, що підлягає демонтажу на відрізку дороги, перейде у власність фірми, яка проводить ремонті роботи. Служба автомобільних доріг має провести оцінку бруківки, стовпів та решти майна і цю суму «відмінусують» від вартості тендеру, – пояснив Бабій.

За його словами, мерія вже домовилася з підрядником (ПП ВКФ «Будмонтажсервіс» екс-депутата міськради Олександра Зайця), щоб викупити бруківку «за низькою ціною». Наразі вона знаходиться на балансі підприємства.

Ця бруківка не представляє історичної цінності, тому її вартість буде невисокою. Після експертної оцінки ми викупимо її та плануємо «постелити» у Старому місті, – додав профільний заступник міського голови.

Сергій Бабій припускає, що Служба автодоріг оцінить вартість близько 6 тис. м2 бруківки до кінця серпня.

Раніше Vdalo.info повідомляло, що на період проведення ремонтних робіт рух автотранспорту по вулиці Північній закрито. 

Капремонт частини вулиці Північної у Кам’янці-Подільському планують завершити за три місяці. Вартість робіт становить 12 млн 474 тис.  754 гривень.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
39

Поділитися з друзями:

реклама