27 Березня 2020 | 5967

Чи відкриють центральний ринок у Кам’янці-Подільському

Сьогодні, 27 березня, у мережі Facebook з’явилась інформація про те, що у Кам’янці-Подільському планують частково відкрити центральний ринок. Мова йде про сектори призначені для продажу продуктів харчування.

Для продавців та покупців обов’язковий масковий режим. Вхід та вихід до ринку лише через центральну частину. Ринок працюватиме з 7:00 до 14:00. Понеділок та п’ятниця – санітарні дні, – йдеться в повідомленнях у різних групах.

У пресслужбі міської ради станом на 18:30 цю інформацію журналістам Vdalo.info не підтвердили.

Відомо, що сьогодні, 27 березня, під час позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій було прийнято рішення заборонити та рекомендувати органам місцевого самоврядування прийняти рішення щодо заборони здійснення торгівельної діяльності на продуктових ринках, крім тих, що здійснюють оптову торгівлю з суб’єктами господарювання по затвердженому графіку роботи для недопущення скупчення при дотриманні ними відповідних санітарних вимог.

В свою чергу народний депутат Ігор Марчук та голова Кам’янець-Подільської РДА Анатолій Бернашевський виступають проти відкриття будь-яких торгових приміщень на території ринку у місті в період карантину. Про це повідомляє видання «Кам’янець Live».

На сьогоднішній день адміністрація ринку в особі КВЗП «Кам’янець-Подільський» не має ні засобів, ні сил для забезпечення протиепідемічних та карантинних заходів, як того вимагає постанова КМУ, рішення обласної та місцевої комісій ТЕБ і НС. В цих умовах ринок як об’єкт є потенційним епіцентром небезпеки поширення вірусу, – пояснює виданню Ігор Марчук.

Він додає, що ніхто не зможемо контролювати відвідування ринку у Кам’янці жителями Чернівеччини, де спалах коронавірусу, адже в сусідній області закриті всі подібні ринки і тамтешні люди поїдуть сюди за 20 км на закупи.

Анатолій Бернашевський також сумнівається, що адміністрація ринку на даний час має змогу протидіяти поширенню коронавірусної інфекції та забезпечена необхідним.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте рішення відкрити ринок?

57
178

Поділитися з друзями:

реклама