12 Жовтня 2017 | 1293

22 тис. штрафу та відсторонення від роботи – вирок декану КПНУ за хабар

У липні цього року правоохоронцями було задокументовано факт одержання деканом Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – членом приймальної комісії навчального закладу 5 200 грн. хабара.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області, половину з одержаних коштів хабарник планував передати іншим членам приймальної комісії за прийняття позитивного рішення щодо зарахування абітурієнта на 2 курс економічного факультету цього університету, а решту – залишити собі.

За результатами досудового розслідування, з урахуванням визнання підозрюваним своєї провини та сприяння слідству, між ним та прокурором укладено угоду про визнання винуватості.

Начальник відділу прокуратури області Віталій Довгань розповів, що вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду педагога визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 та ч.1 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе та третьої особи, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням службового становища).

«До засудженого, в межах санкцій вказаних статей, застосовано покарання у виді штрафу в розмірі 22,1 тис. грн. Також, його на рік позбавлено права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій», – резюмували у прокуратурі.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
12

Поділитися з друзями:

реклама