19 Серпня 2022 | 2614

Заробіток на рукоділлі: міф чи реальність?

mze0gtjKlmKLOcUYH-n95VCspDDuniSRKe8FROYfdt1v3N9BnNip-OKWN54r9bo-4nmAzmRih3TK8lCrhmOc8WiCEAdm0j360pf1A2exTW8B6ZgAJCLANIByf52Nqp6ogiyxoMcGMibx6xoVCOBT3g

Багато сучасних людей втомилися від виснажливого офісного графіку. А часто — й від свого основного виду діяльності. Саме тому, перетворення хобі у власний, хоча б невеличкий бізнес, є справжньою мрією. Особливо добре монетизується рукоділля: зокрема вишивання. Адже креативні речі з орнаментом охоче купують для себе та в подарунок близьким. А для того, щоб спростити процес виготовлення вишитого одягу, аксесуарів, текстилю, достатньо просто купити таке устаткування, як промислова вишивальна машина. Бізнес легко масштабується, й з невеличкої майстерні на власній кухні може перейти у промислові масштаби. Тож сьогодні поговоримо про те, чи дійсно легко заробити на вишиванні, як почати власну справу та що для цього потрібно.

Вишивання як бізнес: з чого почати?

Заробіток на хобі потрібно починати з ідеї. Чіткого усвідомлення, який напрямок роботи ви обираєте, та чим будете виділятися на фоні конкурентів. Наприклад, ви можете спеціалізуватися на вишиванні:

  • Портретів по фото — їх часто замовляють на подарунок близьким. Маючи сучасну вишивальну машинку, весь процес виготовлення такого портрету зводиться до завантаження зображення та натискання на кнопку.
  • Одягу — виготовляти ексклюзивні вишивані сорочки для дітей та дорослих, жіночі сукні. Останнім часом вишиваний одяг став ще популярнішим, а попит на нього суттєво зріс.
  • Домашнього текстилю — постільної білизни, рушників, серветок, штор, подушок та іншого.
  • Аксесуарів — обручів, ременів, сумок-шоперів.

Головне — обрати саме те, що буде цікавим для вас, й ексклюзивним, бажаним для вашої цільової аудиторії. А якщо окрім вишивки бажаєте наносити на тканину логотипи, принти, шеврони, знадобиться таке обладнання, як термопрес.

Після того, як ви визначитесь з напрямком вашої роботи, складіть бізнес-план, купіть необхідне устаткування та витратні матеріали. Потурбуйтесь про вибір каналу просування вашого бізнесу. Це може бути реклама в місцевих ЗМІ, власний сайт або сторінка в соціальних мережах. Просування, звісно ж, краще довірити професіоналам. Але на початках, якщо достатнього бюджету немає, вести власні соцмережі можна самостійно. Регулярно публікуйте контент, гарно фотографуйте роботи, вчасно відповідайте клієнтам — це й буде запорукою успіху. Але найважливіше — якість самих робіт. Кожне замовлення будує вашу репутацію. Тож не порушуйте терміни та дбайте про те, щоб результат був ідеальним. Тоді клієнти рекомендуватимуть вас, а також повертатимуться ще і ще.

У підсумку, зауважимо: заробити на рукоділлі можна, й дуже непогано. Це вид власного бізнесу, який потребує мало вкладень на старті, легко масштабується та може розвиватися майже без будь-яких обмежень. Пробуйте, й все точно вдасться!

Висловлюємо вдячність компанії Рікома — виробнику машин для вишивання, який поділився з нами цікавою інформацією та допоміг підготувати матеріали для статті.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама