6 Червня 2018 | 1501

Які проблеми виявила пожежа в готелі «Україна» в Кам’янці-Подільському

Пожежа в колишньому готелі «Україна», яка сталася 2 червня в Кам’янці-Подільському,  виявила чимало проблемних питань.

Отож 6 червня була скликана спільна нарада представників міської влади та надзвичайників з метою їх урегулювання в майбутньому.

Про це повідомив міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Facebook.

Перше розглянуте питання стосувалось взаємодії служб цивільного захисту і надзвичайних ситуацій у випадку гасіння пожежі, до якого були зауваження.

Друге питання – відсутність в повній мірі спеціалізованої допоміжної техніки, і третє – відсутність охорони на об’єкті і порушення в будівництві мансардного поверху. Хоча останнє питання більше відноситься до приватних власників будівлі.

Міський голова зазначив, що у найкоротші терміни необхідно перевірити пожежні гідранти в багатоповерхівках міста, відпрацювати план реагування службами на аналогічні надзвичайні ситуації, провести з власниками недобудованих об’єктів розмову щодо дотримання пожежної безпеки.

Будемо готувати від сесії міської ради звернення до вищих органів влади і відповідних міністерств про виконання ними своїх повноважень щодо укомплектування надзвичайників необхідними засобами. Навіть згодні на умови співфінансування містом, – зазначив Михайло Сімашкевич.

Фото зі сторінки Facebook міського голови

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: