2 Червня 2018 | 9187

У Кам’янці-Подільському горів колишній готель «Україна» (ОНОВЛЕНО)

2 червня близько 21:30 в мережі почали з’являтись фото масштабної пожежі у Кам’янці-Подільському по вулиці Лесі Українки. Горить колишній готель «Україна». Полум’я здіймається над будівлею. Палає дах та верхній поверх готелю!

Фото: Vlad Nevynny


На місці працює одночасно 8 пожежних машин.

Раніше у соцмережах з’явились фото підлітків та надпису, який невідомі виконали на даху готелю «Україна».

Фото: Петро Ігнатьєв

Фото з групи Viber ЖКГ інформ зроблене 25 травня 2018 року

Як повідомила начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Світлана Старченко, трьох дітей кілька тижні тому вже знімали з даху готелю.

Працюємо і з дітьми, і з батьками, але проблема є і несе загрозу життю дітей, – писала Світлана  Володимирівна у групі Viber ЖКГ інформ кілька днів тому.

Станом на вечір біля будівлі готелю зібралось чимало перехожих. Частини обгорілого даху падають біля огорожі.

Молодь міста фотографується на фоні будівлі, що палає.

Фото з групи Viber ЖКГ інформ

Фото з групи Viber ЖКГ інформ

Слідкуйте за оновленням інформації.

ОНОВЛЕНО. Пожежники підтвердили в коментарях Vdalo.info, що ймовірною причиною загоряння стало необережне поводження дітей з вогнем на даху будівлі.

ОНОВЛЕНО. Серед причин, що розглядаються в ході слідства, що проводять правоохоронні органи – підпал та необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Нагадаємо, що у 2015 році депутати Кам’янець-Подільської міської ради надали дозвіл ТзОВ «Сатека» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під житловий багатоквартирний будинок з вбудованими закладами громадського призначення в центрі міста, де розташовується колишній готель «Україна».

Як повідомляло видання НГП, кінцевим бенефіціарним власником «Сатеки» є Алагар Фаїз Шахер Махамед, а її засновники – мешканець Тернополя Любомир Лучкевич та ТзОВ «Европа-2002», фірма, яка раніше так і не змогла провести реконструкцію готелю «Україна».

Фото на головній: DroneService.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама