12 Квітня 2021 | 2003

Палій сухої трави на Кам’янеччині сплатить до 6 тисяч грн штрафу

12 квітня близько опівдня  поблизу села Китайгород на Кам’янеччині виникла пожежа сухої рослинності. До місця події направилися вогнеборці, а також фахівці Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу. На момент прибуття підрозділу пожежа поширилася на значну площу, тож надзвичайники негайно кинулися на боротьбу із вогнем. Тим часом інспектори ДСНС встановили особу, яка здійснила підпал.

Своїми діями чоловік спричинив пожежу на відкритій місцевості, що розповсюдилась на площу понад 7 тис. кв.м! На порушника складено протокол та буде притягнуто до відповідальності, адже за спалювання сухої рослинності законодавством передбачається покарання: штраф у розмірі від 3060 грн до 6120 грн, а в разі особливо тяжких наслідків — кримінальну відповідальність.

В службі порятунку закликають  жителів краю:

Задумайтесь, чи варто брати до рук сірники, щоб позбутися господарського сміття чи очистити власне угіддя від сухої трави. Може, слід «перелаштуватись на новий лад» та компостувати сухостій і торішнє листя з користю — щоб у майбутньому використати його як добриво і не додавати собі зайвого клопоту!

Закликаємо кожного бути свідомими, берегти природу та пам’ятати, на якій землі доведеться жити вашим нащадкам! Також звертаємось до вас із проханням: якщо вам довелося помітити загоряння на відкритій місцевості, негайно зателефонуйте за номером «101»!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: