12 Вересня 2022 | 55

Як заощадити на придбанні смартфону, не відмовляючись від сучасних розробок?

Сучасна техніка характеризується величезною кількістю функцій, а також можливостей. Завдяки цьому, звичайний смартфон можна використовувати не лише, щоб спілкуватися з рідними, але й навчатися, тренуватися та навіть контролювати власне здоров’я, поєднуючи сучасний телефон з фітнес-браслетом.

Огляд операційних систем у сучасних смартфонах

Обираючи сучасний пристрій, перш за все варто враховувати вікові особливості, методи проведення часу та призначення смартфону. Більшість молодих людей, зокрема студентів та школярів, використовують телефон у якості монітора для навчання у дистанційному форматі. Саме тому пристрій повинен мати акумулятор з високою ємністю. Це потрібно, щоб забезпечити постійну роботу протягом декількох годин у google meet або zoom. Зазвичай школярі та студенти купують смартфони, щоб грати у сучасні ігри. Для цього телефон повинен мати величезний запас пам’яті, а також потужний процесор, що дозволить працювати техніці без перебоїв.

Діагональ екрану залежить від вимог та потреб користувачів. Найбільш зручною для людей, що використовують телефон у якості звичайного пристрою для розмов, є діагональ 6,1 дюймів. Якщо телефон використовують для перегляду відео, а також навчання, варто придбати пристрій з більшою діагоналлю. Наразі компанія apple запропонувала своїм користувачам прилад з діагоналлю 6,7 дюйма.

З якою операційною системою обрати смартфон:

  • Наразі є декілька операційних систем, які працюють на певних приладах. В Айфонах використовують систему iOS, а в приладах Huawei – це harmony OS.
  • У звичайних xiaomi використовують всім відомий та зручний android. Ці системи досить суттєво вирізняються не лише особливостями розробки, але й інтерфейсом.
  • Людям, що звикли користуватися xiaomi, доведеться деякий час звикати до незвичної системи iOS в Айфоні.

Як заощадити на придбанні смартфону?

Відомі компанії виготовляють продукцію, яка має досить високу вартість. Це пов’язане не лише з якістю приладу та новітніми розробками, але й брендом. Тому покупцеві доводиться сплачувати додаткову вартість за ім’я компанії, що виготовляє смартфон. Наразі на ринку є прилади від невідомих компаній, які вирізняються найсучаснішими розробками та характеристиками, проте мають невисоку вартість. Наприклад, смартфон від компанії infinix. Це азіатський бренд, який пропонує сучасну техніку за доступною вартістю. Вартість техніки може бути у півтори рази меншою, ніж у телефонів від відомих виробників, таких як samsung або huawei. Це дозволить заощадити, не відмовляючись від нових розробок та сучасного інтерфейсу.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама