11 Жовтня 2017 | 5134

Як військові спали на вокзалі у Кам’янці. Погляд двох сторін

У Кам’янці-Подільському стався неприємний інцидент із резервістами 93 окремої механізованої бригади Збройних сил України.

Як написав на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець із Житомира Олег Дембітський, в ніч на 8 жовтня резервістів на вокзалі в Кам’янці ніхто з 201-го навчального центру, куди їхали військові, не чекав. Тому бійці вимушені були спати на підлозі та підвіконнях залізничного вокзалу.

«Нашу 93 омбр дуже «красиво і тепло» зустрів Кам’янець-Подільський (а саме навчальний центр). Хлопці, маючи за плечима чималий бойовий досвід, заслуговують як мінімум спати в ліжку, а не на вокзалі, на підлозі, підвіконнях, стільцях залу очікування (згадуючи колишні незручності в окопах) вони мріяли покласти свої втомлені від триденного шляху тіла… По приїзду в місто виявилося, що нас ніхто не чекає і ночувати доведеться на вокзалі або зробити марш кидок на дане військове училище. З урахуванням того, що всі втомлені і при собі три, чотири сумки, було прийнято спільне рішення залишитися заночувати на вокзалі», – написав військовослужбовець.

2222203

В коментарі Vdalo.info заступник командира частини з морально-психологічного забезпечення 201-го навчального центру Валерій Ковриженко спростовує вищевказану інформацію.

За його словами, понад 70 резервістів 93 омбр приїхали в Кам’янець 8 жовтня близько 01:00, а вже за декілька годин усіх привезли у казарму.

«До них одразу приїхав «УРАЛ», щоб відвезти речі. Хлопцям натомість запропонували пішки дійти до частини, адже це займає не більше 30 хвилин. Вони відмовилися, тому командир на місці прийняв рішення перевезти військовослужбовців на мікроавтобусах. Вже о 03:30 остання партія привезла військових до казарми і вони лягли спати. Чи ночували вони на вокзалі? Можливо, хтось і спав, адже фізично усіх не змогли відразу забрати», – заявив Ковриженко.

2230882

Олег Дембітський у своїй розповіді продовжує:

«В районі третьої ночі з’явився якийсь майор, який просто дав зрозуміти, що нам щось не дуже то і раді. Фраза: «Я вас сюди не кликав» вбила мене наповал. Дякую вам, що ви зіпсували враження про одне з моїх улюблених міст».

2231046

Натомість «замполіт» Ковриженко не зміг прокоментувати дану ситуацію.

«Мені про це нічого невідомо. Скажу лише, що погано спрацювала комунікація. Ми лише напередодні ввечері випадково дізналися про приїзд 93 омбр. За ніч вирішили усі логістичні проблеми, і вже вранці резервісти стояли на продовольчому забезпеченні. Також варто відмітити, що було прийнято рішення поселити їх у казармі, а не в наметах, адже зараз на вулиці доволі прохолодно», – резюмував Ковриженко.

Фото з Facebook Oleg Dembitsky

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
42

Поділитися з друзями:

реклама