24 Серпня 2022 | 140

Як обрати дитячі футболки для дівчаток?

Якщо раніше діти вдягали лише те, що купували батьки, то зараз ситуація повністю змінилася. Починаючи з самого маленького віку, малюки бажають обирати одяг самостійно. Батьки мають контролювати вибір дитини, адже одяг повинен бути не лише модним та красивим, але й практичним та чудового доповнювати речі, які є у гардеробі.

Головні критерії вибору дитячих футболок для дівчаток

Зараз ситуація дещо покращилася, тому що не потрібно кудись їхати. Для придбання якісного та красивого одягу, достатньо відкрити сторінку онлайн-магазину та обрати дитячі футболки для дівчаток потрібного розміру.

Параметри вибору дитячих футболок:

  • Важливий показник – це якість та щільність тканини. Спеціалісти вважають, що найкращими є вироби з досить високою щільністю, яка становить 200 г/м2. Мешканці Європи у спекотні літні дні купують дитячі футболки з низькою щільністю.
  • Обираючи дитячу футболку, варто звертати увагу на склад тканини. Вона повинна містити бавовну, а також домішки поліестеру та еластану. Це робить тканину більш еластичною та забезпечує гарну посадку по фігурі.
  • Головною перевагою виробів з бавовни можна вважати дихаючи властивості. Головний недолік цього волокна у тому, що воно майже не розтягується. Щоб зробити одяг більш зручним, у бавовняні вироби додають поліестер, а також еластичні волокна.

Вимоги до літнього дитячого одягу

Дитячий одяг повинен відповідати наступним характеристикам:

  • Досить довгий період служби
  • Бути приємним на дотик
  • Чудово пропускати повітря
  • Не має викликати алергії та висипів

Для того, щоб перевірити, чи містить виріб еластичні волокна, необхідно розтягнути тканину. Якщо отримаєте блиск на розтягнутій тканині, це означає, що всередині є домішки з еластичних волокон. Не дивлячись на те, що світла тканина швидко брудниться, проте улітку це найбільш комфортним варіант. Світлий одяг відбиває сонячні промені та забезпечує тіло прохолодою. Важливим параметром при виборі дитячих футболок є якість обробки швів. Потрібно вивернути одяг і роздивитися місця зшивання. Там не повинно бути ниток, а також пропущених стібків. Погана обробка в області швів говорить про погану якість виробів.

Одяг повинен бути не лише зручним, але й стильним. Проте не варто віддавати перевагу сучасним моделям досить дивного крою. Зараз у продажу можна знайти моделі з дуже високим горлом. Це стильний одяг, який чудово сидить на дітях. Але він може стискати шию, викликаючи подразнення. Одяг повинен виглядати симетрично, якщо інше не передбачене особливостями моделі. Деякі дитячі футболки для дівчаток можуть мати косий зріз або несиметричні рукави.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: