13 Жовтня 2022 | 170

Вишиванка: що вона приховала?

Усі українці знають, що традиційним одягом є вишиванка. Вона може відрізнятися за фасоном чи орнаментом. Шикарна вишивка може бути виконана як вручну, так і за допомогою машинки. Звісно, це впливає на вартість одягу. Бажаєте ознайомитися з великим вибором моделей та купити вишиванку? Зробити це ви можете в інтернет-магазині “Вже-Вже”. В асортименті пропонується одяг для чоловіків, жінок та дітей. Широке розмаїття моделей дозволить кожному вибрати щось собі. Поки ви думаєте над тим, що ж вибрати, вам напевно буде цікаво дізнатися про нові факти про традиційний одяг.

Чого ви не знали про вишиванку?

На офіційній сторінці https://vzhe-vzhe.com/ ви зможете ознайомитися з великою кількістю пропозицій та вибрати те, що потрібно. Але перш, не відмовляйтеся дізнатися цікаві факти про вишиванку:

  • Перша традиційна вишивка була не просто прикрасою. Вона належала до містичного знаку, що дозволяв вберегтися від злої сили;
  • Велика кількість орнаментів, які використовуються для оздоблення, з’явилися ще за язичництва. Чи знали ви про те, що «громовий знак» має відношення до язичницького небесного божества Роду?
  • Усі дівчата мали вишити традиційну сорочку для свого майбутнього чоловіка. Це дозволяло перевірити нареченого на вірність. При вишивці дівчата читали заклинання. Якщо сорочка втрачала свою білизну після прання, то вірність чоловіка перебувала під сумнівом;
  • Найбільш оригінальною є борщівська вишивка, яка розшивається чорними нитками. Існує легенда, що коли турки та татари вбили всіх чоловіків у Борщівці, жінки кілька поколінь носили лише чорно-білі сорочки, виявляючи свою скорботу;
  • Чумаки дозволяли прати свою традиційну сорочку тільки одній жінці. Таким чином вони проявляли вірність до коханої;

Погодьтеся, що багато з цих фактів ви не знали. Не втрачайте можливості стати власником традиційного одягу, який має багатовікову історію. Робіть свій вибір в інтернет-магазині «Вже-Вже» та оновіть свій гардероб гарним одягом. Носити вишиванку можна на будь-яке свято, комбінуючи її із сучасним одягом. Саме так і робив Іван Франко. Якщо подивитися уважно, то можна помітити, що на 20-гривневій купюрі він зображений у сучасному піджаку та традиційній вишиванці.

Як зробити покупку?

Купити якісний та сучасний традиційний одяг ви можете в інтернет-магазині «Вже-Вже». У каталогах представлений одяг для чоловіків, жінок та дітей. Велика різноманітність моделей та технік створення орнаменту, дозволить вам вибрати те, що потрібно. Для клієнтів пропонуються вигідні умови доставки та оплати товару. Є питання? Ви можете отримати відповіді на них у консультантів. Асортимент регулярно поповнюється новинками, серед яких є: футболки, костюми, кофти та багато іншого. Якісний одяг, професійне обслуговування, гарна вишивка, оперативна доставка товару – це лише мала частина переваг співпраці з інтернет-магазином «Вже-Вже».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама