1 Червня 2017 | 955

Військова слава Кам’янця-Подільського відроджується

На території колишнього військового інституту сьогодні, 1 червня, розпочалося навчання у новоствореному 201 навчальному центрі оперативного забезпечення. Навчатимуться військові у 36 відремонтованих класах, а житимуть – у відновлених казармах.

Привітати військових з початком навчального процесу завітали міський голова Михайло Сімашкевич, начальник центру управління радіаційного, хімічного та біологічного захисту ГУ оперативного забезпечення ЗСУ Віталій Штельма, начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков, тимчасово виконуючий обов’язки командира 48-ї інженерної бригади Олександр Паровий, начальник Кам’янець-Подільського військового ліцею Олександр Рощук.

Командир центру полковник Василь Світак зазначив, що нова військова навчальна установа спроможна одночасно здійснювати підготовку близько 500 фахівців оперативного забезпечення. Упродовж трьох-п’яти місяців тут готуватимуть спеціалістів інженерних військ, військ радіаційного, хімічного та біологічного захисту і спеціалістів топографічної служби.
«Ще років п’ять тому, коли розформовували існуючий навчальний центр, ніхто не міг подумати, що ми відродимо його знову. Причому де навчатимуть як контрактників, так і воїнів, яким потрібна перепідготовка, за 38-ма військово-обліковими спеціальностями», – повідомив Володимир Родіков. Звертаючись до військовослужбовців, він зазначив: «Ваша місія – не підвести людей, які покладаються на вас, і довести, що ви – гідні громадяни України».

Свої вітання новоствореній військовій частині передав і очільник Кам’янця. Михайло Євстафійович зізнався, що його мрія відродити військову славу нашого міста  нарешті здійснюється. Для навчального центру у вигляді подарунка міський голова передав техніку для роботи з документами.

Джерело: сайт міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама