27 Січня 2017 | 1351

В Старому місті з’явиться сонячний годинник

26 січня конкурсна комісія визначила переможців архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію благоустрою території біля міської Ратуші у Кам’янці-Подільському.

На конкурс відкликнулись 8 авторських колективів з Хмельницького, Львова, Білої Церкви та Кам’янця-Подільського.

Перше місце зайняла агенція благоустрою з Білої Церкви, представники якої особисто приїхали на конкурс, друге та третє місця за творчими колективами кам’янчан, повідомили у профільному департаменті ЖКГ.

1 лютого у міського голови планується робоча нарада з узгодження плану реалізації цього проекту, а вже 12  лютого  на бюджетній сесії депутати міської ради визначать фінансове забезпечення будівництва скверу.

Відомо, що в центральній частині скверу буде влаштовано міський сонячний годинник на воді, до якого вимостять бруковані доріжки, влаштують лавки, посадять квіти, кущі та низькорослі дерева.

«Ідея влаштувати великий сонячний годинник на території Старого міста не нова. Але так і не реалізована. Мабуть, всьому свій час і годиннику теж. На фото один з конкурсних  ескізних проектів, який буде деталізовано розроблено фахівцями на замовлення міської влади.

Департамент ЖКГ, який виступає від міської влади замовником проекту «Сонячний годинник», вже розпочав цю роботу і на робочу нараду  міського голови 1 лютого 2017 надасть проектно-кошторисну документацію «в першому читанні». Без всякого сумніву, Кам’янець-Подільський вже цього року матиме змогу звіряти свій історичний час за Сонцем», – заявив заступник Кам’янець-Подільського міського голови Сергій Бабій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: