9 Серпня 2018 | 761

В Міністерстві задоволені темпами ремонту доріг на Хмельниччині, але розрахунок лише після перевірки

Заступник Мiнicтра інфраструктури України Юрій Лавренюк відвідав із робочим візитом Хмельниччину та проінспектував хід виконання ремонтних робіт на автодорозі Н-03 Житомир – Чернівці.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

Ремонтні роботи ведуться одразу на декількох об’єктах: виконується поточний середній ремонт ділянки на під’їзді до міста Дунаївці у селі Шатава, влаштовується третя смуга на підйом на «Тещиному язику», капітально ремонтують міст через річку Мукша та вулицю Північну у Кам’янці-Подільському.

Дані ремонтні роботи проводяться у рамках реалізації бюджетної програми «Покращення стану автомобільної дороги Житомир — Чернівці», згідно якої на 2018 рік для Хмельниччини Урядом  передбачено 302 481,438 тис. гривень.

Я задоволений темпами виконання ремонтних робіт. Щодо їхньої якості – то наступного тижня представниками ДП «Дорожній контроль якості» будуть проведені заміри на всіх ділянках. Відтак, підрядник має показати відповідну якість і лише після цього з ним будуть проведені розрахунки, – зазначив заступник Міністра під час огляду об’єктів ремонту.

Також Юрій Лавренюк додав, що у вересні проводитиметься перерозподіл коштів, і так як Хмельниччина рухається гарними темпами, згідно графіку та навіть випереджаючи його, будуть додатково спрямовуватись кошти на ремонтні роботи, щоб до листопада зробити по максимуму.

Читайте також матеріали за темою: Визначено, хто ремонтуватиме «тещин язик» за понад 186 мільйонів, а також Капремонт вулиці Північної: 12,5 млн за три місяці роботи

Фото прес-служби Хмельницької облдержадміністрації.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
2

Поділитися з друзями:

реклама