9 Березня 2018 | 1313

Визначено, хто ремонтуватиме «тещин язик» за понад 186 мільйонів

В результаті проведеного аукціону через систему «ProZorro» визначено переможця торгів на виконання капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Житомир-Чернівці.

Найменшу цінову пропозицію було надано Товариством з обмеженою відповідальністю «Енергетично-дорожнє будівництво» із міста Канів, Черкаської області. Кінцевими бенефіціарними власниками товариства є троє мешканців Київщини: Олександр Кіблик, Андрій Косіцин та Юрій Клімов.

Єдиним конкурентом на торгах було ПрАТ Хмельницьке ШБУ-56, яке за інформацією НГП, опосередковано пов’язують з нардепом від Хмельниччини Сергієм Лабазюком.

реклама

В ході торгів до Антимонопольного комітету України надійшла скарга від ПП «Мостобудівельне управління №1»  через встановлення Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області дискримінаційних вимог у документації конкурсних торгів.

Такою, на думку скаржника, була вимога щодо надання завірених копії договору (договорів) довідки та акти виконаних робіт, де вартість виконаних робіт по договору (договорах) повинна бути не менше ніж 20 % від очікуваної вартості даної процедури закупівлі, яка є обмежуючою та дискримінаційною.

Але скарга згодом була відкликана самим скаржником.

Наразі триває період оскарження результатів торгів. За умов відсутності будь яких скарг до 14 березня та надання переможцем усіх необхідних документів Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області укладе договір із виконавцем робіт, терміном на три роки.

Згідно пропозиції ТзОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» влаштування додаткової смуги на підйом з 269 по 275 км на автодорозі Н-03 Житомир-Чернівці (с. Гуменці) коштуватиме 186 981 210 гривень.

Раніше ми повідомляли, що Уряд виділить понад 302 мільйони грн на ремонт дороги Н-03 Житомир — Чернівці у Хмельницькій області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: