11 Квітня 2019 | 2829

В Кам’янці відбудеться суд над експертом, яка назвала реальну вартість «рюкзаків Авакова»

У п’ятницю, 12 квітня, у Кам’янець-Подільському міськрайонному суді відбудеться перше судове засідання у справі проти експертки Надії Бугрової, яка встановила, що вартість «рюкзаків Авакова» була завищена у 5 разів.

Як повідомляє «Центр протидії корупції», Бугрову обвинувачують у шахрайстві через отримання зарплати в 5 тисяч гривень у центрі правової допомоги «Правозахист» та підробку експертних висновків. За це Бугровій загрожує до 3 років обмеження волі.

Антикорупційні активісти нагадують, що справу проти Бугрової щодо 5 тисяч гривень не отриманої зарплати розслідувало 16 слідчих Нацполіції у Хмельницькій області.

У той час як справу на 14,5 мільйонів гривень у так званій справі рюкзаків Авакова розслідувало 14 детективів НАБУ.

Національне антикорупційне бюро залучило судову експертку Надію Бугрову для проведення комплексної товарознавчої експертизи у справі так званих рюкзаків Авакова. Експертизу провели на початку 2017.

За результатами експертизи Надія Бугрова встановила, що рюкзаки не відповідали вимогам закупівлі МВС за 10 показниками.

Надія Бугрова встановила реальну вартість рюкзаків у розмірі 555 гривень, у той час як міністерство Авакова заплатило у 5 разів дорожче — по 2899 гривень за штуку. Саме на її висновки посилалися прокурори та детективи вказуючи на кустарний спосіб пошиття наплічників.

Початок судового засідання — 12 квітня, 11:00. Адреса суду – вул. Драй Хмари, 7, каб. 10. Суддя – Черепахін В.О.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
53

Поділитися з друзями:

реклама