16 Лютого 2017 | 226

В Кам’янці представлять експозицію “Люди Свободи”

Сьогодні, 16 лютого, в міській Ратуші відбудеться відкриття проекту “Люди Свободи”. Дана виставка розповідає про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України.

Організатори проекту: Український інститут національної пам’яті, Галузевий державний архів Служби безпеки України, Центр досліджень визвольного руху, UA:Перший.

«Минуле ХХ століття стало часом нашої найактивнішої боротьби за свободу. На зорі віку, в 1900 році, українці вперше висунули політичні вимоги своєї незалежності. Його завершення, в 1991 році, увінчалося остаточним її утвердженням», — пояснюють організатори.

Виставка побудована здебільшого на ілюстративному матеріалі. Завдання тексту – зацікавити людей цими особистостями, щоб вони почали шукати додаткову інформацію про них, вважає голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Відкриття експозиції у Кам’янці-Подільському заплановане на 16 лютого о 12.30 у Ратуші. Виставка діятиме до 24 лютого 2017 року.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама