19 Грудня 2016 | 668

В Кам’янці на конкурсі обиратимуть директора історичного музею-заповідника

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради оголосив конкурс на заміщення посади директора Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Відповідне оголошення сьогодні розміщено на сайті міськради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта за напрямком «Музейна справа» або «Історія» за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, досвід роботи у сфері культури не менше трьох років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Окрім стандартного пакету документів кандидати мають надати комісії два рекомендаційні та один мотиваційний лист довільної форми.

Також необхідно надати копії документів про трудову діяльність та проекти програм розвитку відповідного закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 днів з дня публікування за адресою: 32300, м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, каб. 409. Довідки за тел. 5-07-77, 5-12-30.

Паралельно виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради впродовж місяця прийматиме пропозиції від громадських організацій у сфері культури щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.

Нагадаємо, що з 19 лютого 2016 року Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник очолює Олександр Заремба. З ним був укладений однорічний договір.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
2

Поділитися з друзями:

реклама