1 Лютого 2018 | 416

Уряд виділив 1,5 млн грн на «Доступні ліки» для Кам’янця-Подільського

З 25 січня 2018 року розпочалося фінансування урядової програми «Доступні ліки». Перша сума, яка надійшла на рахунок Кам’янець-Подільського Центру Первинної медико-санітарної допомоги становить 124 тисячі 900 грн, друге надходження коштів в розмірі 124 тисячі 900грн. відбулося вже 31 січня.

Загалом на рік для Кам’янця-Подільського виділено на державну програму «Доступні ліки» 1 млн 498 тис. 500грн.

реклама

«Завдяки цій урядовій ініціативі найбільш вразливі категорії пацієнтів, які не завжди мають достатньо коштів, щоб придбати потрібні ліки самотужки, можуть вчасно отримати необхідне лікування. Слід зазначити, що Урядова програма «Доступні ліки» показала свою ефективність як на всеукраїнському, так і на місцевому рівні», – повідомили у прес-службі медицини Кам’янця.

Нагадаємо, що наразі механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. До реєстру Урядової програми «Доступні ліки» включено 199 лікарських препаратів, які можна отримати безкоштовно або з невеликою доплатою, з них 160 – для лікування серцево-судинних захворювань, 29 – цукрового діабету, 10 – бронхіальної астми.

Щоб отримати ліки за програмою, пацієнту треба спочатку отримати рецепт у сімейного лікаря або терапевта із зазначенням діючої речовини, а тоді звернутися з ним слід до однієї з аптек, що долучилися до програми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: