15 Червня 2017 | 3437

«Укрзалізниця» знайшла винних в аварії потягів під Кам’янцем: 10 звільнених

Голова правління «Укрзалізниці» Войцех Балчун повідомив про завершення службового розслідування зіткнення потягів біля міста Кам’янець-Подільський на Хмельниччині в результаті якого були травмовані шестеро людей, у тому числі троє дітей.

Про це Балчун написав на Facebook.

«Висновок комісії: основна причина аварії – проїзд машиністом маневрового локомотива на заборонний сигнал світлофора і, як наслідок, виїзд на маршрут прямування пасажирського поїзда», – пояснив Балчун.

За його словами, також комісія «Укрзалізниці» встановила, що чергова по станції «Нігин» вчасно не припинила маневрову роботу при русі пасажирського поїзда. Є претензії до машиніста і помічника машиніста пасажирського поїзда, які всупереч інструкціям не вибрали оптимальну швидкість для своєчасної зупинки поїзда перед перешкодою.

«Винні покарані: звільнено 10 працівників, 19 притягнуті до дисциплінарної відповідальності. Через кілька днів повинні бути ще кілька кадрових рішень. На мою вимогу, на три місяці по всіх господарствах товариства, пов’язаних з безпекою руху, запроваджується особливий режим роботи. Посилюємо перевірки та контроль за дотриманням безпеки руху. На працівників, у тому числі на керівний склад, чекають позапланові навчання», – написав Балчун.

Він повідомив, що співробітники залізниці також підтримують постійний зв’язок з пасажирами та батьками дітей, які постраждали під час поїздки у Кам’янець-Подільський.

«Відгукнулися на всі прохання про допомогу. На звернення батьків двох дітей, постраждалих під час поїздки, ми запропонували дітям пройти оздоровлення в санаторії Хмільник або в дитячому оздоровчому таборі. Чекаємо відповіді батьків. Ще двох дітей, на прохання їх батьків, обстежили медики залізничної лікарні в Києві», – резюмував очільник «Укрзалізниці».

Нагадаємо, вранці 27 травня неподалік  Кам’янця-Подільського під час маневрування зіштовхнулися пасажирський потяг №139 сполученням «Київ – Кам’янець-Подільський» в складі 15 вагонів та вантажний потяг із 17 вагонами щебеню.

В пасажирському поїзді знаходилась 541 людина, в результаті аварії постраждало 6 осіб, з них 4 дітей (отримали легкі тілесні ушкодження, забої та подряпини).

Також в мережі з’явилося вражаюче відео наслідків аварії з висоти пташиного польоту.

Вважаєте, досить такого покарання?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
8

Поділитися з друзями:

реклама