11 Травня 2017 | 727

У Старій фортеці презентують пам’ятні монети із зображенням Кам’янця

Наступного понеділка, 15 травня, Національний банк України вводить в обіг памятні монети присвячені  Кам`янець-Подільській фортеці, одній із найкрасивіших пам`яток архітектури України, що належить до Семи чудес України.

У Кам’янець-Подільському державному історичному музею-заповіднику повідомляють, що презентація монет відбудеться у Ратуші 18 травня о 14:00 .

Як відомо, замок був головною оборонною спорудою в комплексі укріплень міста, неодноразово зазнавав змін та перебудовувався. Наразі замок є складовою частиною Кам`янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

21

Як зазначає профільне видання Сoins-Ukraine, на аверсі срібної монети номіналом 10 гривень розміщено: угорі – малий Державний Герб України та напис «Україна»; у центрі на дзеркальному тлі – план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 10 гривень.

На реверсі 10-гривневої срібної монети зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: «Кам’янець-Подільський/Старий замок».

На аверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень розміщено: угорі – малий Державний Герб України та напис «Україна»; у центрі на дзеркальному тлі – план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети – 2017, унизу номінал – 5 гривень; праворуч – логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі нейзильберової монети номіналом 5 гривень зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: «Кам’янець-Подільський/Старий замок».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: