2 Березня 2018 | 7200

У Кам’янці-Подільському закривають усі школи та дитячі садочки

Кабінет міністрів України доручив дошкільним навчальним закладам, школам і вищим навчальним закладам країни повністю зупинити роботу, щоб не допустити кризову ситуацію в енергетиці через дії російського «Газпрому», який відмовився поставляти газ Україні з березня цього року, а також не витримує контрактний тиск на вході в українську газотранспортну систему.

Як повідомляє «Уніан», про це повідомив у Верховній Раді міністр енергетики та вугільної промисловість Ігор Насалик.

«Згідно з наказом, починаючи від сьогодні, рекомендували, вірніше, сказали повністю зупинити роботу, в дошкільних навчальних закладах, школах та вищих навчальних закладів на період до 6 березня включно. При цьому переглянути, щоб температурний режим у цих закладах був у мінімально допустимих нормах», – сказав Насалик.

реклама

Наразі відомо, що у Вінниці вже прийняли рішення закрити всі навчальні заклади області. Щонайменше вони будуть не працювати до 7 березня. Водночас у Тернополі школи і садочки працюватимуть у штатному режимі. В області ж закриють лише школи до 6 березня. ВНЗ теж будуть відкритими.

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради також одноголосно прийняв рішення закрити дошкільні навчальні заклади та школи міста на виконання постанови Кабміну до 7 березня включно.

Про це із засідання виконкому, яке розпочалось близько 14:40, повідомляє кореспондент Vdalo.info.

Єдиним черговим дитсадком, який працюватиме в Кам’янці, буде ДНЗ № 17 у Старому місті. Заклад функціонує завдяки твердопаливній котельні, тож проблем із опаленням не повинно виникнути.

Таким чином, зважаючи на те, що 8-9 березня в Україні будуть загальнонаціональні вихідні, кам’янецькі школярі та дошкільнята вийдуть на навчання орієнтовно 12 березня.

Секретар міської ради Дмитро Васильянов закликав освітян активно впроваджувати на час вимушених канікул дистанційне навчання.

На засідання виконкому директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук пообіцяв, що температуру в будинках кам’янчан поки не зменшуватимуть.

Як стало відомо Vdalo.info, К-ПНУ імені Івана Огієнка продовжить навчання.

Міська влада звернулась до кам’янчан з проханням не піддаватись паніці і закликала власників квартир з індивідуальним опаленням вдень зменшити температуру на 1 градус, а вночі – на 2 градуси. Це в масштабах країни допоможе покращити ситуацію.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
50

Поділитися з друзями:

реклама