14 Лютого 2018 | 5775

У Кам’янці-Подільському обвалилася частина муру Старої фортеці

У середу, 14 лютого, у Кам’янці-Подільському стався частковий обвал муру Старої фортеці. Про це в коментарі Vdalo.info повідомив директор Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Олександр Заремба.

За його словами, близько двох тижнів тому через перепади температур, вологість та інші фактори було виявлено вірогідність пошкодження муру на північно-західному боці Північного бастіону фортеці.

реклама

«Ми звернулися за рекомендацією до профільних фахівців для обстеження аварійної ділянки. Їхній приїзд очікувався у Кам’янець-Подільський орієнтовно на 15-16 лютого.  Наразі руху транспорту поблизу місця обвалу перекритий, адже ймовірність подальшого руйнування не виключається», – заявив Заремба.

fortress1

За його словами, після приїзду профільних фахівців можна буде говорити про масштаби завданої шкоди та терміни реконструкції.

Оновлення.  21:10

Міський голова Михайло Сімашевич також підтвердив факт обвалу.

«На жаль, маємо прикру новину – сьогодні обвалилася лицьова кладка стіни північного бастіону Старої фортеці. Причина – в замоканні стіни та її замерзанні-розмерзанні впродовж тривалого часу. Працівники музею вже провели первинне обстеження об’єкту, чекатимемо на експертне. Обов’язковий крок після цього – протиаварійні, ремонтно-реставраційні роботи», – заявив мер Кам’янця.

Детальніше читайте у матеріалі Vdalo.info: Обвал муру Кам’янець-Подільської Старої фортеці: хроніка подій (оновлюється)

Фото з соцмереж

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

8
48

Поділитися з друзями:

реклама