22 Січня 2019 | 777

У Кам’янці презентували логотип заходів, присвячених 100-річчю УНР

У День соборності України міське об’єднання товариства «Просвіта» презентувало спеціальний логотип, який ілюструватиме всі заходи, присвячені 100-річчю кам’янецької доби УНР та 100-річчю складання урочистої обітниці Директорії, міністрів, урядовців і суддів на вірність Українській Народній Республіці. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Кожна деталь на логотипі – вмотивована, пояснює його автор Дмитро Бабюк. До прикладу, складовими малюнку є нарукавна відзнака головного отамана 1919 року, сучасний герб Кам’янця-Подільського, печатка та малий герб УНР, заставка до дипломатичних документів УНР, титульний шрифт з наказів, виданих у Кам’янці в 1919 році та шрифт Нарбута 1917 року. Тепер цей логотип можуть використовувати всі охочі для популяризації події.

Нагадаємо, що минулого року члени «Просвіти» ініціювали проект «Присяга 1919». До нього увійшли такі підпроекти, як встановлення меморіального комплексу «Присяга на вірність Україні», створення кімнати-музею, зйомки документального та художнього фільмів, видання книги.

До речі, нещодавно місто отримало офіційного листа-підтвердження від Верховної Ради про те, що вказана вище подія внесена до Переліку пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році. Це означає, що буде виготовлено пам’ятну монету, видано тематичні поштові конверт і марки.

Раніше Vdalo.info повідомляло, що у Кам’янці-Подільському пропонують встановити пам’ятник капелі, яка подарувала Україні та всьому світу «Щедрика».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

11
2

Поділитися з друзями:

реклама