10 Травня 2017 | 876

У Кам’янці-Подільському відкрився палеонтологічний музей

10 травня в Кам’янці-Подільському відкрився палеонтологічний музей. Експозиція виставлена в підвалах офісу НПП «Подільські Товтри» (Кам’янець-Подільський, площа Польський ринок, 6). Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив Мар’ян Тарасенко, кандидат біологічних наук, викладач природничого факультету К-ПНУ ім. Івана Огієнка.

muzej2

В експозиції музею представлені унікальні скам’янілі свідки минулих геологічних періодів (переважну більшість експонатів зібрано на території Поділля).
Атмосферності експозиції надає контрастність світла та темряви (під час екскурсії, почергово підсвічуються окремі групи експонатів геологічного періоду, зосереджуючи на них увагу відвідувачів), а також фактура середньовічної кам’яної кладки стін та склепінь.

muzej4

Експозиції окремих геологічних періодів супроводжуються інформаційними постерами з геоморфологічними профілями та зображеннями відслонень Поділля.
«Хочу подякувати керівництву НПП «Подільські Товтри» та усім, хто долучився до створення палеонтологічного музею.
Та особливу подяку хочу висловити кандидату географічних наук, доценту кафедри географії та методики її викладання К-ПНУ імені Івана Огієнка, Касіянику І.П. та науковим співробітникам НПП «Подільські Товтри»: Мартинюку В.Ю., Григорчуку А.А., Свиридюку Д.О., які власноруч створювали та облаштовували палеонтологічний музей», – зазначив Мар’ян Олексійович.

muzej2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: