5 Квітня 2019 | 423

У Кам’янці-Подільському сподіваються отримати понад мільйон гривень туристичного збору

Про це йдеться у повідомленні ДФС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, що від початку цього року набули чинності зміни щодо розміру ставки та порядку сплати туристичного збору, які мають сприяти децентралізації та зміцненню економічної бази регіонів.

Відповідно, на сесії Кам’янець-Подільської міськради змінили ставку туристичного збіру.

0,4 відсотка – саме такий розмір ставок туристичного збору для внутрішнього і зовнішнього туриста затвердили на сесії. Це – компромісне рішення, яке ми узгодили з готельєрами після низки зустрічей щодо ситуації навколо прийняття нових правил у туристичній сфері міста, – написав міський голова у Facebook.

Згідно з проведеними попередніми підрахунками таке рішення дозволить наповнити міський бюджет на суму не менше 1,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, туристичний збір є місцевим збором, основні елементи якого визначаються відповідними сільськими, селищними, міськими радами та радами об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Вкрай важливо, щоб кошти, які вже надійшли й будуть надходити, використовувались місцевими радами для розвитку, як окремих населених пунктів, так і області в цілому. Адже розвинута інфраструктура та різноманітні атракції будуть сприяти не лише збільшенню потоку туристів, але й збагаченню бюджетів місцевих громад, – зазначають у ДФС області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: