10 Жовтня 2018 | 267

У Кам’янці-Подільському підписано більше 47 тисяч декларацій з лікарями

У Кам’янці-Подільському підписано більше 47 тисяч декларацій лікарів із пацієнтами. Це 47%, що є середнім показником по Україні. Про це йшлось на на прес-конференції для місцевих ЗМІ, де обговорювалась тема медичних реформ у нашому місті.

Заступник міського голови Вадим Савчук зазначив:

З жовтня 2018 року первинна ланка отримуватиме фінансування за новою схемою, де гроші йтимуть за пацієнтом. Ми надіємось, що кам’янчани є патріотами міста, закликаємо їх до співпраці, адже чим більше підписано декларацій, тим більшим буде фінансування медичних установ Кам’янця.

Також головний лікар неприбуткового комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» (такий зараз статус міського ПМСД) Інна Клим повідомила, що 15 серпня 2018 року заклад підписав договір із Національною службою здоров’я України.

До складу Центру входить 11 амбулаторій сімейної медицини, де працюють 36 сімейних лікарів, 16 терапевтів, 15 педіатрів, 3 інтерна.

Нагадаємо, що у липні Vdalo.info повідомляло, що медзаклади Кам’янця-Подільського не потрапили в першу хвилю медичної реформи.

Проте ті кам’янчани, які вже обрали свого лікаря, успішно користуються  перевагами онлайн запису на прийом, що дозволяє забути про черги.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама