10 Травня 2018 | 1025

У червні в Кам’янці-Подільському почнуть переробляти газ від сміттєзвалища на електроенергію

В червні 2018 року у Кам’янці-Подільському планується запуск проекту дегазації полігону твердих відходів.

Суть проекту полягає у тому, що з полігону будуть  відкачувати звалищний газ і перероблятимуть  на електричну енергію. Окрім цього  завдяки видобутку газу зі сміттєзвалища мінімізуються ризики виникнення пожеж на полігоні.

реклама

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Бабій.

Кам’янець-Подільський перше місто в Україні, в якому для дегазації міського полігону буде встановлено обладнання виключно вітчизняного виробника. На сьогодні на звалищі пробурили 36 свердловин.

Проект відбору газу та перероблення його на електричну енергію передбачає  влаштування 10 тисяч метрів погонних труб на території звалища. Планується вироблення 4 млн КвТ-год електроенергії щорічно. Від реалізації виробленої електроенергії місто отримуватиме близько 100 тисяч гривень в місяць.

Нагадаємо, що інвестором проекту виступив генеральний директор Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитро Коміссаренко.

Також наприкінці літа 2017 року в Держпродспоживслужбі в Хмельницькій області повідомляли, що сміттєзвалище в Кам’янці-Подільському є перевантаженим та потребує закриття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

25
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: