14 Червня 2017 | 489

У Кам’янці таки видобуватимуть газ зі сміття

Раніше ми писали про те, що сміттєзвалище Кам’янця-Подільського тестують на предмет видобутку біогазу. І ось сьогодні місто отримало гарну новину – після досліджень, проведених на полігоні, генеральний директор Міжнародного центру газових технологій Інституту газу Дмитро Коміссаренко готовий вкласти кошти в обладнання, яке даватиме можливість зі сміття виробляти газ.

Про це він повідомив під час робочої зустрічі  з міським головою Михайлом Сімашкевичем, його заступниками та представниками депутатського корпусу. У зустрічі також взяв участь заступник директора Інституту газу Національної академії наук України Геннадій Жук.

За словами  Геннадія Жука, у Кам’янці полігон фактично відповідає усім вимогам зберігання відходів, а це дає змогу реалізувати розроблені НАН України технології.

На запитання депутатів, інвестор повідомив, що за успішної домовленості, реалізація задуму становитиме близько двох років. Серед позитивів, які отримає місто – на перших етапах близько десяти робочих місць та до ста тисяч гривень надходжень до міського бюджету в місяць. Є в інвестора й деякі інші задуми, до яких він планує залучити місцевих бізнесменів.

Як зауважив після зустрічі міський голова Михайло Сімашкевич: «Те, що радує всіх – це питання зменшення шкідливих викидів, які виділяють складовані роками відходи, а відповідно і покращення екології Кам’янця».

Джерело: сайт міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама