2 Серпня 2017 | 706

Турсезон у Кам’янці: туристів більше – прибутків катма

У Кам’янці-Подільському сподіваються, що туризм може стати потужною рушійною силою місцевого економічного розвитку. Проте зараз, навіть при збільшенні кількості туристів, надходження в міський бюджет від туристичного збору, який сплачують офіційно зареєстровані під відповідним видом діяльності заклади, є досить незначним.

За даними ТІЦу, кількість відвідувачів Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника постійно зростає. Так, у першому півріччі 2017 року музей відвідало 118,9 тисяч туристів, тоді як у 2016 – 111,8 тисяч, а у 2015 – 52,7 тисячі.

Проте в цьому році туристичний збір за вказаний період склав лише 67 507,35 грн, що більше ніж у звітному періоді попереднього року на 0,1%. Про це йдеться у повідомленні сайту міської ради.

Безперечно, дані Музею та інформаційного центру не відображають реальну картину  туристичного потоку в місті. Тому, наразі, відділ туризму департаменту гуманітарної політики міської ради розпочав роботу над виробленням механізмів підрахунку туристів за даними операторів мобільного зв’язку, платіжних систем та перевізників.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
8

Поділитися з друзями:

реклама