2 Серпня 2017 | 682

Турсезон у Кам’янці: туристів більше – прибутків катма

У Кам’янці-Подільському сподіваються, що туризм може стати потужною рушійною силою місцевого економічного розвитку. Проте зараз, навіть при збільшенні кількості туристів, надходження в міський бюджет від туристичного збору, який сплачують офіційно зареєстровані під відповідним видом діяльності заклади, є досить незначним.

За даними ТІЦу, кількість відвідувачів Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника постійно зростає. Так, у першому півріччі 2017 року музей відвідало 118,9 тисяч туристів, тоді як у 2016 – 111,8 тисяч, а у 2015 – 52,7 тисячі.

Проте в цьому році туристичний збір за вказаний період склав лише 67 507,35 грн, що більше ніж у звітному періоді попереднього року на 0,1%. Про це йдеться у повідомленні сайту міської ради.

Безперечно, дані Музею та інформаційного центру не відображають реальну картину  туристичного потоку в місті. Тому, наразі, відділ туризму департаменту гуманітарної політики міської ради розпочав роботу над виробленням механізмів підрахунку туристів за даними операторів мобільного зв’язку, платіжних систем та перевізників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
8

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: