7 Грудня 2016 | 413

ТОП-8 питань чергової сесії міськради

На чергову сесію Кам’янець-Подільської міської ради , яка відбудеться 20 грудня, на розгляд депутатам виноситься 42 поточних та 160 земельних питань.

Вашій увазі ТОП-8 найважливіших, на нашу думку, питань:

1. Перейменування Будинку культури

Планується перейменувати Кам’янець-Подільський міський Будинок культури у Кам’янець-Подільський міський Палац культури і мистецтв.

 

2. Міська програма «Сприяння роботі Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату щодо перевезення громадян, що направляються для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України».

На відповідні потреби з міського бюджету готові виділити не менше 50 тисяч гривень.

«Всього орієнтовно планується 14 поїздок для перевезення контрактників до пунктів збору… Станом на 18.11.2016 року з моменту прийняття Програми було здійснено 5 перевезень контрактників до навчальних центрів Збройних сил України за рахунок коштів міського бюджету, завдяки чому було прийнято на військову службу за контрактом 110 чоловік.

За рахунок коштів міського бюджету станом на 21.11.2016 року було здійснено 5 перевезень на загальну суму 14,7 тис.грн.», – йдеться у пояснювальній записці.

 

3. Звернення до Верховної  Ради України щодо продовження заборони експорту лісо-та пиломатеріалів у необробленому вигляді.

«Під час саміту Україна – ЄС у Брюсселі стало відомо про можливе скасування мораторію на експорт необробленої деревини.

Ми, депутати Кам’янець-Подільської міської ради, висловлюємо стурбованість щодо можливого припинення мораторію, вимагаємо продовжити заборону експорту лісо-та пиломатеріалів у необробленому вигляді та ввести кримінальну відповідальність за незаконну вирубку, транспортування та переробку лісу», – йдеться у тексті звернення.

zvernenia

 

4. Програма підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер у місті на 2017 рік.

Кошторис – 450 тисяч гривень.

«Місту нагально потрібні: подальший розвиток інформаційно-видавничої сфери, поліпшення поінформованості громадян про найважливіші події суспільно-політичного життя держави та міста, роботу владних структур,подальше утвердження свободи слова, захист національного інформаційного продукту, стимулювання розвитку книговидавничої галузі, виставкова діяльність у книжково-газетній царині, перехід від аналогового до цифрового формату мовлення, сприяння поліпшенню якості інформації тощо», – повідомляється в  обґрунтуванні Програми.

Станом на 1 грудня цього року до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції в Кам’янці внесено 26 суб’єктів підприємницької діяльності поліграфічної та видавничої справи, з них 4 –поліграфічні, 22 – видавничої справи.

5. Програма приватизації майна комунальної власності

 

pryvatyzatsia

 

6. Нагородження відзнаками міського голови та міськради на 2017 рік

Орієнтовний обсяг фінансування, за рахунок коштів міського бюджету, становить 133 тисячі 100 гривень.

За ці кошти планується закупити комплекти відзнак «Витязь Поділля», «За заслуги перед міською громадою», «Честь і шана» та «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського».

В 2015 році відзнакою міської ради «Честь і шана» нагороджені 22 особи, за 10 місяців 2016 року нагороджено 30 громадян.

«За заслуги перед міською громадою»: 2015 рік – 202 особи, за 10 місяців 2016 року нагороджено 115 громадян.

Відзнакою «Витязь Поділля» минулого року нагороджено 2 особи.

В 2015 році звання «Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського» були удостоєнні 12 осіб, 10 з них –посмертно, за 10 місяців 2016 року звання присвоєно 1 громадянину.

 

7. 100 тисяч гривень можуть виділити з міського бюджету на збільшення статутного капіталу комунальному підприємству «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка».

 

8. Програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих наступного року обійдеться бюджету, як  мінімум у 270 тисяч гривень.

Чи підтримають місцеві обранці дані питання, ми дізнаємось вже за два тижні.

 

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

14
0

Поділитися з друзями:

реклама