16 Грудня 2020 | 2236

«Так навіть Партія регіонів не принижувала»: Слуги народу пересварилися в раді

У середу, 16 грудня, у сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради відбулася словесна перепалка між представником депутатської групи «Слуга народу» Сергієм Ведерніковим та лідером фракції «Слуга народу» Дмитром Власюком.

Як повідомляє кореспондент Vdalo.info, Ведерніков вирішив відреагувати на публікації в телеграм-каналі Совість держслужбовця та пояснив, чому він не увійшов до однойменної фракції.

Ми (Сергій Ведерніков, Сергій Самсонюк та Андрій Бойко) йшли на вибори, вкладали сили, кошти та здоров’я, – розпочав Ведерніков.

За його словами, на першому засіданні фракції «Слуга народу» головою обрали Андрія Бойка, проте вже перед другим засіданням усю трійку усунули від роботи.

Приїжджав голова обласного осередку Мандзій, пропонував помиритися та працювати далі. Проте, Марчук (народний депутат Ігор Марчук, – ред.) сказав «Я подумаю». Також нас не запросили в минулу суботу на зустріч з народними депутатами в сесійній залі. Ніхто мене так не принижував, як Марчук. Навіть Партія регіонів, – додав Ведерніков.

Також він розповів, що його «багато хто хотів нагнути». Звертаючись до депутатів з фракції Слуга народу Ведерніков заявив: «Вас, хлопці, просто купили».

У відповідь голова фракції Дмитро Власюк сказав: «З брехнею та рішалами я ніколи не працював».

Усі інші деталі Власюк пообіцяв розповісти згодом на брифінгу.

Фото на головній: kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

15
20

Поділитися з друзями:

реклама