Проєкт покликаний посилити інвестиційну привабливість Кам’янеччини та дати громадам нові можливості для розвитку.
22 липня у Староушицькій ОТГ стартував форум «Інвестиційні можливості Староушицької громади».
У Кам’янці-Подільському планують збудувати новий торгівельно-розважальний центр.
Завод з переробки побутових відходів, виробництво артилерійсько-стрілецької зброї та продукції для агрохімії – чим ще зацікавлює інвесторів VII Міжнародний інвестиційний форум «Розвиток промислового потенціалу Кам’янця-Подільського»…