18 Травня 2018 | 6052

Стало відомо, хто «здав» кам’янецького поліцейського за вимагання хабара

У Національній поліції України розкрили деталі гучного затримання у Кам’янці-Подільському начальника слідчого підрозділу міськвідділу поліції, який погорів на хабарі.

За версією Нацполіції, події розгорталися наступним чином: нещодавно до Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки поліції звернувся мешканець Кам’янця-Подільського, військовослужбовець Збройних сил України. 23-річний лейтенант повідомив, що посадовець місцевої поліції вимагає з нього кошти – 2,5 тисячі доларів США.

реклама

Виявилось, що перед цим заявник був учасником конфлікту, під час якого побився зі своїми опонентами. Подія була зареєстрована у поліції, проте згодом військовий залагодив ситуацію із земляками. Однак начальник слідства відділу поліції пояснив, що закриє справу лише у разі отримання 2,5 тисяч доларів США.

Slidstvo

Після звернення лейтенанта військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону було розпочато кримінальне провадження за викритим фактом. Правоохоронці встановили, що в той час, коли посадовець поліції вимагав кошти з військовослужбовця, в матеріалах провадження вже перебувала розписка потерпілої сторони про відмову від будь-яких претензій до військового.

Хабар у повній сумі 39-річний підполковник поліції одержав, після чого, з речовими доказами був затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України працівниками ДВБ Нацполіції, колегами з обласної поліції, слідчими військової прокуратури та працівниками СБУ.

Наразі триває перевірка на встановлення інших фактів протиправної діяльності затриманого. У найближчий час йому буде оголошено підозру та обрано міру запобіжного заходу.

Нагадаємо, 16 травня СБУ влаштувала рейд у міськвідділку поліції в Кам’янці-Подільському.

Наступного дня СБУ та прокуратура офіційно підтвердили, що правоохоронці затримали підполковника поліції на одній із вулиць Кам’янця після одержання всієї суми хабара.

За інформацією Vdalo.info, на хабарі погорів підполковник поліції Олег Алексєєв, який з 2017 року тимчасово виконував обов’язки начальника слідчого відділу поліції Кам’янця-Подільського.

Фото на головній: службове посвідчення затриманого поліцейського

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

77
1

Поділитися з друзями:

реклама