2 Лютого 2021 | 3152

Сонечко, фея: кам’янчани висловлюють подяку лікарям «ковідного відділення»

Ми звикли використовувати соцмережі більше для негативу. Написати пост нас швидше змушує обурення, ніж якісь позитивні почуття. І тому так приємно побачити щирі слова подяки лікарям Кам’янця-Подільського, які сьогодні перебувають на передовій боротьби з коронавірусом.

З 12 по 28 січня 2021 року я лікувалася від Covid-19 та пневмонії в інфекційному відділенні по вул. Матросова, 17 (4-й поверх). Я не раз лікувалася у стаціонарі, але зараз я потрапила в інший світ і хочу щоб всі дізналися, що зміни в місті – реальні, – йдеться у повідомленні на Facebook кам’янчанки Валентини Боднар .

Далі у повідомленні йдеться:

Я дуже вражена роботою лікарів Бідюк Е.В., Бідюк В.О., Процюк Ю.О., Земскова В.О., середнього та молодшого  медичного персоналу відділення. Молоді, енергійні, закохані у свою справу, вони з високим професіоналізмом та майстерністю борються за здоров’я та життя кожного хворого, роблять неможливе можливим.

Валентина Боднар відзначає, що у відділенні панує увага та турбота про кожного пацієнта, чітко та якісно виконуються усі призначення лікарів, пахне чистотою та свіжістю.Нікому не потрібно платити, а частина лікування взагалі безкоштовна.

Особливо велика вдячність моєму лікарю Процюк Юлії Олександрівні. Це не просто знаючий та висококваліфікований лікар. Це мила, уважна та привітна жінка, яка, як Фея, лікує навіть словом та своєю присутністю в палаті. Низький уклін Вам, наші спасителі!

В іншому дописі знову знаходимо слова вдячності кам’янецьким лікарям:

Ці два сонечка – приклад справжніх лікарів, – пише про лікарів Вікторію Бідюк і Юлію Процюк у Facebook користувачка Надія Дубова. – Горда, що маємо такі чудові кадри. Надіюсь, що влада оцінить золоті кадри країни.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

116
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: