6 Листопада 2016 | 363

Сергій Притула в Кам’янці спробував себе у ролі водолаза

Відомий телеведучий, шоумен  та волонтер Сергій Притула передав 2 комплекти обладнання для роботи під водою військовим місцевого Центру Розмінування Збройних сил України. Загальна вартість подарованого спорядження – 5 тисяч 800 доларів.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Також Сергій Притула розповів, як він  спробував себе у ролі професійного водолаза:

prytula-vodolaz

«Підійшли хлопці, кажуть, мовляв, Сергій Дмитрович, хороший ти парубок, давай тебе у водолази приймемо! Ну, я ж розумію, що «на слабо» беруть. Та й, оком не моргнувши, кажу: «А чого б і ні, давайте ласти, акваланг». А вони кажуть: « Ні, шановний, для вас ми маємо спеціальний «трьохболтовий» костюм». А я ж без поняття що це. Та й пішов.

Одягли на мене якусь гумову біду, у яку треба було залізти усім тілом через горловину, взули у свинцеві чобітки по 21 кг ваги кожен, начепили ще якісь грузила, на голову вділи акваріум, який реально прикріпили до костюма трьома болтами. Лишилось тільки невеличке віконечко спереду, крізь яке я ще намагався посміхатись. Кажуть: «під час занурення головою товчись у таку кнопку збоку в шоломі, щоб зайве повітря випускати».

vodolaz
Коротше кажучи… водолаз з мене десь такий самий, як і космонавт – ніякий! Нуль! Просто дно! Я у тому «трьохболтовому» вагою у 80кг довше йшов до занурення, аніж перебував під водою. Як пішов під воду, то взагалі не зрозумів, що коїться: дихати важко, груди сперло, ілюмінатор перед писком запітнів, вода каламутна – видимість нуль! Повна дезорієнтація!
Витягли моє грішне тіло з води, посміялися, кажуть: «Ну все, Дмитрович, тепер ти водолаз!», – розповів зірковий волонтер.

 

Довідка: Вже понад 2 роки Сергій Притула займається волонтерською діяльністю та активно допомагає українській армії.

У 2015 році Сергій Притула посів перше місце у рейтингу публічних осіб, які займаються благочинністю за даними «Зеленої книги української благодійності – 2014» – щорічного аналітичного збірника, підготовленого на базі експертного опитування «Благодійність в Україні».

А у 2016 був нагороджений орденом «Народний герой України» за волонтерську діяльність.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
0

Поділитися з друзями:

реклама