14 Серпня 2017 | 2670

Села Хмельниччини охопив фестивальний бум

Думаєте, тільки Кам’янець-Подільський – місто фестивалів? Здається, фестивальний бум охопив всю Хмельниччину. Не виключення й села області.

Так, 13 серпня у Макові пройшов фестиваль «Мак_їв». Під час заходу було приготовано 5 000 пончиків з маком. На гостей фесту також чекали святковий концерт та дитяча розважальна програма.

mak2

«Щоб громада жила і розвивалася, її треба любити. Любити такою, якою вона наразі є. Вона буде пульсувати в ритм сердець її дітей, міцнішати разом з її підприємцями, ставати мудрішою розумом людей похилого віку… Вона ЖИТИМЕ», – зазначив один з організаторів фестивалю Олег Демчук на своїй сторінці у Facebook.

mak

Ще один ярмарок-фестиваль часнику відбудеться 22 серпня в селі Песець Новоушицького району. На незвичне дійство збираються виробники з усіх куточків України, а також Іспанії, Франції, Польщі.

chasnyk2

В програмі заходу передбачена конференція, під час якої обговорять особливості вирощування часнику, селекції, захисту насіння тощо.

Крім того, на гостей свята чекає виставка сучасної техніки для часниківництва, конкурс на кращу страву з часником, визначення «короля» – часника (найбільшого з цьогорічного врожаю), веселі пісні та концерт відомих виконавців. Також плануються ярмарка, конкурси, дегустації.

Що ж, сподіваємось такі фестивалі стануть гарною традицією, а фестивальний рух у селах Хмельниччини лише набиратиме обертів. Адже такі заходи – гарний привід привернути увагу до громади села, підкреслити її єдність, а також привабити туристів та потенційних інвесторів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

50
3

Поділитися з друзями:

реклама