26 Серпня 2021 | 1845

«Республіка» на старті: безкоштовні виступи, хедлайнери, програма

Вже завтра, 27 серпня, у Кам’янці-Подільському стартує музичний фестиваль «Республіка». Протягом трьох днів на чотирьох сценах фестивалю виступатиме близько 70 виконавців. Серед хедлайнерів: «Один в каное», «Жадан і собаки», «Скрябін», Степан Гіга.

Крім того, як завжди на «Республіці» звучатимуть нові імена. Практика минулих років показує, що серед них будуть і потенційні зірки, які вже за кілька років звучатимуть з усіх радіостанцій. Так, організатори фесту мають неабиякий хист передбачати музичне майбутнє молодих виконавців. А от з місцевими гуртами справжня біда. Якщо раніше в Кам’янці-Подільському було 10-15 діючих музичних гуртів, в цьому році для виступу на фестивалі ледь назбирали 2-3.

Приємна новина – в суботу вхід на всі локації фесту безкоштовний!

Як вже зазначалось, в цьому році буде задіяно чотири сцени: головна сцена безпосередньо у Старій фортеці, інші – на Північному дворику фортеці, у башті фортеці, де знаходиться колодязь, та на площі Польський ринок. Також окрема сцена буде розташована на Руській брамі.

Виступи учасників будуть транслюватись онлайн, тому різноманітність локацій зможе у всій красі показати принади нашого міста, сподіваються організатори.

Для усіх охочих завітати на фестиваль свій рейс здійснюватиме потяг «Гоголь фесту», який в цьому році доставлятиме фанів на 5 найпопулярніших музичних подій року, серед яких і «Республіка».

Вартість квитка на 1 фестивальний день – 300 грн.

Програма фестивалю Respublica-2021

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

22
3

Поділитися з друзями:

реклама